Ta strona korzysta z plików Cookies. Część tych plików jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania strony i już została stworzona. Możesz usunąć i zablokować pliki cookie z tej strony ale może ona wtedy nie działać poprawnie. Aby dowiedzieć się więcej KLIKNIJ TUTAJ.

O firmie

        Jako firma na rynku działamy już od dłuższego czasu. Gwarantujemy profesjonalne odśnieżanie dachów, prywatnych posesji, parkingów oraz chodników czy dróg dojazdowych. Nasz zespół składa się z doświadczonych pracowników, którzy doskonale radzą sobie z masami zalegającego na dachach i parkingach śniegu.

      Specjalizujemy się w zakresie odśnieżania dachów wielkopowierzchniowych, płaskich oraz spadzistych. Korzystając z technik alpinistycznych oraz atestowanego sprzętu, obsługujemy zarówno klientów prywatnych, jak i firmy. Proponujemy atrakcyjne umowy współpracy. Zawsze jesteśmy tam, gdzie nas Państwo potrzebują, gwarantując skuteczność, ekspresowe wykonanie zlecenia oraz najwyższą staranność. Każda usługa realizowana jest w sposób kompleksowy i zgodny z oczekiwaniami odbiorcy. Porządkujemy teren i we własnym zakresie wywozimy zebrany śnieg.

      Jako pasjonaci wspinaczki wysokogórskiej, posiadamy niezbędne uprawnienia oraz stosowne umiejętności, które pozwalają nam świadczyć profesjonalnie usługi na wysokościach w trudnych warunkach.

      Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

×