Ta strona korzysta z plików Cookies. Część tych plików jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania strony i już została stworzona. Możesz usunąć i zablokować pliki cookie z tej strony ale może ona wtedy nie działać poprawnie. Aby dowiedzieć się więcej KLIKNIJ TUTAJ.

Odśnieżanie dachów

      Zajmujemy się odśnieżaniem dachów (wielkopowierzchniowych, skośnych, płaskich) oraz usuwaniem zagrożeń spowodowanych nadmierną ilością śniegu i lodu (zbijanie sopli, udrażnianie rynien, usuwanie nawisów i czap śnieżnych).

      Dzięki zastosowaniu technik alpinistycznych jesteśmy w stanie dotrzeć w każde trudno dostępne miejsce, a profesjonalne pługi ręczne oraz pługi wirnikowe znacznie przyśpieszają czas realizacji zlecenia. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i satysfakcja Klientów.

 

      W zakres świadczonych usług wchodzą:

1. Odśnieżanie dachów wielkopowierzchniowych - hal, magazynów, sklepów

2. Odśnieżanie dachów skośnych - kamienic, sklepów, domów prywatnych

3. Zbijanie sopli i nawisów śnieżnych

4. Wywóz zrzuconego śniegu

5. Zapobieganie niebezpieczeństwom związanym z nadmierna ilością śniegu

 

      Pracownicy posiadają kwalifikacje do specjalistycznych prac na wysokościach (badania wysokościowe, kursy uprawniające do pracy na wysokości). Do prac używamy specjalistycznego, atestowanego sprzętu alpinistycznego. Miejsca realizacji zleceń są zabezpieczane a roboty prowadzone są z zachowaniem przepisów BHP.

      Posiadamy ubezpieczenie OC działalności gospodarczej na kwotę 2mln zł

×